Velkommen

Velkommen til Tauheed Moskés hjemmesider.

Ta kontakt på post@tauheed.no ved spørsmål.

Bønnetider i Norge

For å se oppdaterte bønnetider i de norske storbyene med daglig visning: klikk her

Hijri Kalender

الخميس 12 رجب 1442
torsdag Rajab 12 1442
torsdag februar 25 2021

Støtt oss

Les mer her

Oslo

Date Day Imsak Fajr Sunrise Dhur Asr Sunset Maghrib Isha
01/02/2021 Monday 06:04 06:20 08:30 12:31 14:06 16:32 16:52 18:34
02/02/2021 Tuesday 06:02 06:18 08:28 12:31 14:08 16:35 16:55 18:36
03/02/2021 Wednesday 06:00 06:16 08:25 12:31 14:10 16:37 16:57 18:38
04/02/2021 Thursday 05:58 06:14 08:23 12:31 14:12 16:40 17:00 18:41
05/02/2021 Friday 05:56 06:12 08:21 12:31 14:14 16:43 17:03 18:43
06/02/2021 Saturday 05:54 06:10 08:18 12:31 14:16 16:45 17:05 18:45
07/02/2021 Sunday 05:52 06:08 08:16 12:31 14:18 16:48 17:08 18:47
08/02/2021 Monday 05:50 06:06 08:13 12:31 14:20 16:51 17:11 18:49
09/02/2021 Tuesday 05:48 06:04 08:10 12:31 14:22 16:53 17:13 18:51
10/02/2021 Wednesday 05:46 06:02 08:08 12:31 14:24 16:56 17:16 18:54
11/02/2021 Thursday 05:44 06:00 08:05 12:31 14:26 16:58 17:18 18:56
12/02/2021 Friday 05:41 05:57 08:03 12:31 14:28 17:01 17:21 18:58
13/02/2021 Saturday 05:39 05:55 08:00 12:31 14:30 17:04 17:24 19:01
14/02/2021 Sunday 05:37 05:53 07:57 12:31 14:32 17:06 17:26 19:03
15/02/2021 Monday 05:34 05:50 07:55 12:31 14:33 17:09 17:29 19:05
16/02/2021 Tuesday 05:32 05:48 07:52 12:31 14:35 17:12 17:32 19:07
17/02/2021 Wednesday 05:29 05:45 07:49 12:31 14:37 17:14 17:34 19:10
18/02/2021 Thursday 05:27 05:43 07:46 12:31 14:39 17:17 17:37 19:12
19/02/2021 Friday 05:24 05:40 07:44 12:31 14:41 17:19 17:39 19:14
20/02/2021 Saturday 05:22 05:38 07:41 12:31 14:43 17:22 17:42 19:17
21/02/2021 Sunday 05:19 05:35 07:38 12:31 14:45 17:24 17:44 19:19
22/02/2021 Monday 05:16 05:33 07:35 12:30 14:47 17:27 17:47 19:22
23/02/2021 Tuesday 05:14 05:30 07:32 12:30 14:49 17:30 17:50 19:24
24/02/2021 Wednesday 05:11 05:27 07:30 12:30 14:50 17:32 17:52 19:26
25/02/2021 Thursday 05:08 05:24 07:27 12:30 14:52 17:35 17:55 19:29
26/02/2021 Friday 05:05 05:22 07:24 12:30 14:54 17:37 17:57 19:31
27/02/2021 Saturday 05:02 05:19 07:21 12:30 14:56 17:40 18:00 19:34
28/02/2021 Sunday 05:00 05:16 07:18 12:29 14:58 17:42 18:02 19:36

Programoversikt

Arabisk
Urdu
Norsk
Kvinnegruppe
Felles program
Ingen hendelser

Online

Vi har 20 gjester og ingen medlemmer på besøk.

FOR KUNNSKAP

FOR SAMHOLD

FOR DIALOG

FOR TOLERANSE