Velkommen

Velkommen til Tauheed Moskés hjemmesider.

Ta kontakt på post@tauheed.no ved spørsmål.

Bønnetider i Norge

For å se oppdaterte bønnetider i de norske storbyene med daglig visning: klikk her

Hijri Kalender

الأحد 28 شعبان 1442
søndag Shaban 28 1442
søndag april 11 2021

Støtt oss

Les mer her

Oslo

Date Day Imsak Fajr Sunrise Dhur Asr Sunset Maghrib Isha
01/04/2021 Thursday 04:04 04:26 06:42 13:21 16:48 20:01 20:26 21:59
02/04/2021 Friday 03:59 04:22 06:39 13:21 16:50 20:03 20:28 22:02
03/04/2021 Saturday 03:55 04:18 06:36 13:20 16:51 20:06 20:31 22:06
04/04/2021 Sunday 03:50 04:14 06:33 13:20 16:53 20:08 20:33 22:09
05/04/2021 Monday 03:45 04:09 06:30 13:20 16:54 20:11 20:36 22:13
06/04/2021 Tuesday 03:40 04:05 06:27 13:19 16:55 20:13 20:38 22:16
07/04/2021 Wednesday 03:35 04:00 06:24 13:19 16:57 20:15 20:40 22:20
08/04/2021 Thursday 03:30 03:56 06:21 13:19 16:58 20:18 20:43 22:23
09/04/2021 Friday 03:24 03:51 06:18 13:19 16:59 20:20 20:45 22:27
10/04/2021 Saturday 03:19 03:47 06:15 13:18 17:00 20:23 20:48 22:31
11/04/2021 Sunday 03:13 03:42 06:12 13:18 17:02 20:25 20:50 22:34
12/04/2021 Monday 03:07 03:37 06:09 13:18 17:03 20:28 20:53 22:38
13/04/2021 Tuesday 03:00 03:32 06:06 13:17 17:04 20:30 20:55 22:42
14/04/2021 Wednesday 02:54 03:27 06:03 13:17 17:05 20:33 20:58 22:46
15/04/2021 Thursday 02:47 03:21 06:00 13:17 17:07 20:35 21:00 22:51
16/04/2021 Friday 02:39 03:16 05:57 13:17 17:08 20:37 21:02 22:55
17/04/2021 Saturday 02:31 03:10 05:54 13:17 17:09 20:40 21:05 22:59
18/04/2021 Sunday 02:22 03:04 05:52 13:16 17:10 20:42 21:07 23:04
19/04/2021 Monday 02:11 02:58 05:49 13:16 17:11 20:45 21:10 23:09
20/04/2021 Tuesday 01:59 02:51 05:46 13:16 17:13 20:47 21:12 23:14
21/04/2021 Wednesday 01:41 02:44 05:43 13:16 17:14 20:50 21:15 23:18
22/04/2021 Thursday 01:15 02:37 05:40 13:15 17:15 20:52 21:17 23:19
23/04/2021 Friday 01:15 02:29 05:37 13:15 17:16 20:55 21:20 23:20
24/04/2021 Saturday 01:15 02:20 05:34 13:15 17:17 20:57 21:22 23:21
25/04/2021 Sunday 01:15 02:10 05:31 13:15 17:18 21:00 21:25 23:22
26/04/2021 Monday 01:15 01:58 05:29 13:15 17:19 21:02 21:27 23:23
27/04/2021 Tuesday 01:15 01:45 05:26 13:15 17:21 21:05 21:30 23:24
28/04/2021 Wednesday 01:15 01:45 05:23 13:14 17:22 21:07 21:32 23:25
29/04/2021 Thursday 01:15 01:45 05:20 13:14 17:23 21:10 21:35 23:26
30/04/2021 Friday 01:15 01:45 05:18 13:14 17:24 21:12 21:37 23:27

Programoversikt

Arabisk
Urdu
Norsk
Kvinnegruppe
Felles program
Ingen hendelser

Online

Vi har 24 gjester og ingen medlemmer på besøk.

FOR KUNNSKAP

FOR SAMHOLD

FOR DIALOG

FOR TOLERANSE