Velkommen

Velkommen til Tauheed Moskés hjemmesider.

Ta kontakt på post@tauheed.no ved spørsmål.

Bønnetider i Norge

For å se oppdaterte bønnetider i de norske storbyene med daglig visning: klikk her

Hijri Kalender

الخميس 12 شوّال 1441
torsdag Shawwal 12 1441
torsdag juni 04 2020

Støtt oss

Les mer her

Oslo

Date Day Imsak Fajr Sunrise Dhur Asr Sunset Maghrib Isha
01/06/2020 Monday 01:15 01:45 04:06 13:15 17:52 22:24 22:54 23:59
02/06/2020 Tuesday 01:15 01:45 04:05 13:15 17:52 22:26 22:56 00:00
03/06/2020 Wednesday 01:16 01:46 04:04 13:15 17:53 22:27 22:57 00:01
04/06/2020 Thursday 01:16 01:46 04:02 13:15 17:54 22:29 22:59 00:02
05/06/2020 Friday 01:16 01:46 04:01 13:16 17:54 22:30 23:00 00:02
06/06/2020 Saturday 01:16 01:46 04:00 13:16 17:55 22:32 23:02 00:03
07/06/2020 Sunday 01:16 01:46 03:59 13:16 17:55 22:33 23:03 00:04
08/06/2020 Monday 01:16 01:46 03:58 13:16 17:56 22:35 23:05 00:04
09/06/2020 Tuesday 01:17 01:47 03:57 13:16 17:56 22:36 23:06 00:05
10/06/2020 Wednesday 01:17 01:47 03:57 13:17 17:57 22:37 23:07 00:06
11/06/2020 Thursday 01:17 01:47 03:56 13:17 17:57 22:38 23:08 00:06
12/06/2020 Friday 01:17 01:47 03:55 13:17 17:58 22:39 23:09 00:07
13/06/2020 Saturday 01:17 01:47 03:55 13:17 17:58 22:40 23:10 00:07
14/06/2020 Sunday 01:18 01:48 03:54 13:17 17:58 22:41 23:11 00:08
15/06/2020 Monday 01:18 01:48 03:54 13:18 17:59 22:41 23:11 00:08
16/06/2020 Tuesday 01:18 01:48 03:54 13:18 17:59 22:42 23:12 00:09
17/06/2020 Wednesday 01:18 01:48 03:54 13:18 17:59 22:43 23:13 00:09
18/06/2020 Thursday 01:18 01:48 03:54 13:18 18:00 22:43 23:13 00:09
19/06/2020 Friday 01:18 01:48 03:54 13:18 18:00 22:43 23:13 00:10
20/06/2020 Saturday 01:19 01:49 03:54 13:19 18:00 22:44 23:14 00:10
21/06/2020 Sunday 01:19 01:49 03:54 13:19 18:00 22:44 23:14 00:10
22/06/2020 Monday 01:19 01:49 03:54 13:19 18:01 22:44 23:14 00:10
23/06/2020 Tuesday 01:19 01:49 03:55 13:19 18:01 22:44 23:14 00:11
24/06/2020 Wednesday 01:19 01:49 03:55 13:20 18:01 22:44 23:14 00:11
25/06/2020 Thursday 01:20 01:50 03:56 13:20 18:01 22:44 23:14 00:11
26/06/2020 Friday 01:20 01:50 03:56 13:20 18:01 22:43 23:13 00:11
27/06/2020 Saturday 01:20 01:50 03:57 13:20 18:01 22:43 23:13 00:11
28/06/2020 Sunday 01:20 01:50 03:58 13:20 18:01 22:43 23:13 00:11
29/06/2020 Monday 01:20 01:50 03:59 13:21 18:01 22:42 23:12 00:11
30/06/2020 Tuesday 01:21 01:51 04:00 13:21 18:01 22:42 23:12 00:10

Programoversikt

Arabisk
Urdu
Norsk
Kvinnegruppe
Felles program
04 jun 2020
19:30 - 20:30
Arabisk dars - Facebook
07 jun 2020
12:00 - 14:00
Barnedars - Zoom
07 jun 2020
16:00 - 17:00
Norsk dars - Zoom
10 jun 2020
18:00 - 19:00
Urdu dars - Youtube
11 jun 2020
19:30 - 20:30
Arabisk dars - Facebook
14 jun 2020
12:00 - 14:00
Barnedars - Zoom
14 jun 2020
16:00 - 17:00
Norsk dars - Zoom

Online

Vi har 64 gjester og ingen medlemmer på besøk.

FOR KUNNSKAP

FOR SAMHOLD

FOR DIALOG

FOR TOLERANSE