• Moske
  • Moske
  • Moske
  • Moske
  • Moske

Ramadan 2018

Ramadan start torsdag 17.mai 2018. Tabell for Oslo og omegn kan lastes ned her

Ta kontakt på post@tauheed.no ved spørsmål.

Bønnetider i Norge

For å se oppdaterte bønnetider i de norske storbyene med daglig visning: klikk her

Hijri Kalender

الأحد 11 رمضان 1439
søndag Ramadan 11 1439
søndag mai 27 2018

Støtt oss

Les mer her

Oslo

Date Day Imsak Fajr Sunrise Dhur Asr Sunset Maghrib Isha
01/05/2018 Tuesday 01:15 01:45 05:15 13:14 17:25 21:15 21:40 23:28
02/05/2018 Wednesday 01:15 01:45 05:12 13:14 17:26 21:17 21:42 23:29
03/05/2018 Thursday 01:14 01:44 05:10 13:14 17:27 21:19 21:44 23:30
04/05/2018 Friday 01:14 01:44 05:07 13:14 17:28 21:22 21:47 23:31
05/05/2018 Saturday 01:14 01:44 05:04 13:14 17:29 21:24 21:49 23:32
06/05/2018 Sunday 01:14 01:44 05:02 13:14 17:30 21:27 21:52 23:34
07/05/2018 Monday 01:14 01:44 04:59 13:14 17:31 21:29 21:54 23:35
08/05/2018 Tuesday 01:14 01:44 04:57 13:13 17:32 21:32 21:57 23:36
09/05/2018 Wednesday 01:14 01:44 04:54 13:13 17:33 21:34 21:59 23:37
10/05/2018 Thursday 01:14 01:44 04:51 13:13 17:34 21:37 22:02 23:38
11/05/2018 Friday 01:14 01:44 04:49 13:13 17:35 21:39 22:04 23:39
12/05/2018 Saturday 01:14 01:44 04:47 13:13 17:36 21:41 22:06 23:40
13/05/2018 Sunday 01:14 01:44 04:44 13:13 17:37 21:44 22:10 23:41
14/05/2018 Monday 01:14 01:44 04:42 13:13 17:38 21:46 22:14 23:42
15/05/2018 Tuesday 01:14 01:44 04:39 13:13 17:38 21:48 22:18 23:43
16/05/2018 Wednesday 01:14 01:44 04:37 13:13 17:39 21:51 22:21 23:44
17/05/2018 Thursday 01:14 01:44 04:35 13:13 17:40 21:53 22:23 23:45
18/05/2018 Friday 01:14 01:44 04:33 13:13 17:41 21:55 22:25 23:46
19/05/2018 Saturday 01:14 01:44 04:31 13:13 17:42 21:58 22:28 23:47
20/05/2018 Sunday 01:14 01:44 04:28 13:14 17:43 22:00 22:30 23:48
21/05/2018 Monday 01:14 01:44 04:26 13:14 17:44 22:02 22:32 23:49
22/05/2018 Tuesday 01:14 01:44 04:24 13:14 17:44 22:04 22:34 23:50
23/05/2018 Wednesday 01:14 01:44 04:22 13:14 17:45 22:06 22:36 23:51
24/05/2018 Thursday 01:14 01:44 04:20 13:14 17:46 22:08 22:38 23:52
25/05/2018 Friday 01:14 01:44 04:18 13:14 17:47 22:10 22:40 23:53
26/05/2018 Saturday 01:15 01:45 04:17 13:14 17:48 22:12 22:42 23:54
27/05/2018 Sunday 01:15 01:45 04:15 13:14 17:48 22:14 22:44 23:55
28/05/2018 Monday 01:15 01:45 04:13 13:14 17:49 22:16 22:46 23:56
29/05/2018 Tuesday 01:15 01:45 04:11 13:14 17:50 22:18 22:48 23:57
30/05/2018 Wednesday 01:15 01:45 04:10 13:15 17:50 22:20 22:50 23:57
31/05/2018 Thursday 01:15 01:45 04:08 13:15 17:51 22:22 22:52 23:58

Programoversikt

Arabisk
Urdu
Norsk
Kvinnegruppe
Felles program
27 mai 2018
19:00 - 20:00
Ramadan - Koran resitasjon
27 mai 2018
20:00 - 20:20
Ramadan - Dua Iftitah
28 mai 2018
19:00 - 20:00
Ramadan - Koran resitasjon
28 mai 2018
20:00 - 20:20
Ramadan - Dua Iftitah
29 mai 2018
19:00 - 20:00
Ramadan - Koran resitasjon
29 mai 2018
20:00 - 20:20
Ramadan - Dua Iftitah
30 mai 2018
19:00 - 20:00
Ramadan - Koran resitasjon
30 mai 2018
20:00 - 20:20
Ramadan - Dua Iftitah
31 mai 2018
19:00 - 20:00
Ramadan - Koran resitasjon
31 mai 2018
20:00 - 20:20
Ramadan - Dua Iftitah

Online

Vi har 20 gjester og ingen medlemmer på besøk.

FOR KUNNSKAP

FOR SAMHOLD

FOR DIALOG

FOR TOLERANSE