Velkommen

Velkommen til Tauheed Moskés hjemmesider.

Ta kontakt på post@tauheed.no ved spørsmål.

Bønnetider i Norge

For å se oppdaterte bønnetider i de norske storbyene med daglig visning: klikk her

Hijri Kalender

الإثنين 16 المحرّم 1444
mandag Muharram 16 1444
mandag august 15 2022

Støtt oss

Les mer her

Oslo

Date Day Imsak Fajr Sunrise Dhur Asr Sunset Maghrib Isha
01/08/2022 Monday 01:23 01:53 04:59 13:23 17:44 21:46 22:16 23:48
02/08/2022 Tuesday 01:23 01:53 05:02 13:23 17:43 21:44 22:14 23:47
03/08/2022 Wednesday 01:23 01:53 05:04 13:23 17:42 21:41 22:11 23:46
04/08/2022 Thursday 01:22 01:52 05:06 13:23 17:41 21:39 22:09 23:44
05/08/2022 Friday 01:22 01:52 05:09 13:23 17:40 21:36 22:06 23:43
06/08/2022 Saturday 01:22 01:52 05:11 13:23 17:38 21:33 22:03 23:42
07/08/2022 Sunday 01:22 01:52 05:13 13:23 17:37 21:31 22:01 23:41
08/08/2022 Monday 01:22 01:52 05:16 13:23 17:36 21:28 21:58 23:40
09/08/2022 Tuesday 01:22 01:52 05:18 13:22 17:35 21:25 21:55 23:38
10/08/2022 Wednesday 01:22 01:52 05:21 13:22 17:34 21:23 21:53 23:37
11/08/2022 Thursday 01:21 01:51 05:23 13:22 17:32 21:20 21:50 23:36
12/08/2022 Friday 01:21 01:51 05:25 13:22 17:31 21:17 21:47 23:35
13/08/2022 Saturday 01:21 01:51 05:28 13:22 17:29 21:14 21:44 23:33
14/08/2022 Sunday 01:21 01:51 05:30 13:22 17:28 21:12 21:42 23:32
15/08/2022 Monday 01:21 01:51 05:33 13:21 17:27 21:09 21:39 23:31
16/08/2022 Tuesday 01:21 02:03 05:35 13:21 17:25 21:06 21:36 23:29
17/08/2022 Wednesday 01:21 02:15 05:37 13:21 17:24 21:03 21:33 23:28
18/08/2022 Thursday 01:21 02:25 05:40 13:21 17:22 21:00 21:30 23:27
19/08/2022 Friday 01:21 02:33 05:42 13:21 17:21 20:58 21:28 23:25
20/08/2022 Saturday 01:21 02:41 05:45 13:20 17:19 20:55 21:25 23:24
21/08/2022 Sunday 01:40 02:47 05:47 13:20 17:18 20:52 21:21 23:22
22/08/2022 Monday 02:00 02:54 05:49 13:20 17:16 20:49 21:17 23:18
23/08/2022 Tuesday 02:12 03:00 05:52 13:20 17:14 20:46 21:13 23:13
24/08/2022 Wednesday 02:23 03:06 05:54 13:19 17:13 20:43 21:09 23:08
25/08/2022 Thursday 02:31 03:11 05:56 13:19 17:11 20:40 21:05 23:03
26/08/2022 Friday 02:39 03:16 05:59 13:19 17:09 20:37 21:02 22:58
27/08/2022 Saturday 02:46 03:21 06:01 13:18 17:07 20:34 20:59 22:53
28/08/2022 Sunday 02:53 03:26 06:04 13:18 17:06 20:31 20:56 22:48
29/08/2022 Monday 02:59 03:31 06:06 13:18 17:04 20:28 20:53 22:44
30/08/2022 Tuesday 03:05 03:35 06:08 13:17 17:02 20:25 20:50 22:39
31/08/2022 Wednesday 03:10 03:39 06:11 13:17 17:00 20:22 20:47 22:35

Programoversikt

Arabisk
Urdu
Norsk
Kvinnegruppe
Felles program
18 aug 2022
19:00 - 19:30
Dua Kumail
19 aug 2022
13:00 - 14:30
Fredagsbønn
21 aug 2022
14:00 - 15:00
Urdu program/dars
25 aug 2022
19:00 - 19:30
Dua Kumail

Online

Vi har 47 gjester og ingen medlemmer på besøk.

FOR KUNNSKAP

FOR SAMHOLD

FOR DIALOG

FOR TOLERANSE